Między nami mamami zbytnio długiego wstępu czynić nie muszę, jeśli chodzi o gotowanie… Chciałam się z Wami podzielić moim sposobem na wyszukiwanie sprawdzonych przepisów, które nie raz uratowały sytuację.

Niezależnie od tego, czy szukam – przepisu na dobre ciasto, deser, sałatkę, czy bardziej złożony obiad i wyszukane danie – korzystam z serwisu kwestiasmaku.com 

Skorzystałam już z wielu, wielu przepisów z tej strony  i nie zawiodłam się. Mama poleca innym mamom. I nie tylko.

Jeden z ostatnich owoców/efektów – muffinki z jagodami (na zdjęciu). Przepis znajdziecie tutaj. Palce lizać.

To oczywiście jeden z wielu serwisów kulinarnych, które stale odwiedzam w poszukiwaniu inspiracji. O pozostałych wkrótce.

Podzielcie się swoimi sprawdzonymi serwisami z przepisami – proszę o podawanie w komentarzach pod spodem linków, ewentualnie zapraszam do kontaktu przez FB, jeśli chcecie opublikować w blogu “Mama poleca” swój artykuł na temat sprawdzonych przepisów kulinarnych.

fot. mamapoleca.pl

Komentarze

komentarze

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Prowadzimy serwis cennych porad dla mam, rodziców. Opisujemy zabawki, artykuły dla dzieci. Aby dobrze poznać naszego czytelnika, zjadamy "ciasteczka" przechowywane przez przeglądarkę :) Dzięki temu wiemy, jak udoskonalać serwis mamapoleca.pl - kliknij OK i odwiedzaj nas często :-)

OK